Köklü Parke

Mutlu müşteriler, güzel zeminler...

Köklü Parke laminat parke sektöründe 2006 yılından itibaren siz değerli müşterilerilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunmanın yanı sıra profesyonel montaj ve teknik servis ekibimizle en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

2006 yılından bu güne iş tecrübemiz ile ilk hedefimiz kaliteyi önde tutmak ve sektörün en kaliteli ürünlerini en geniş renk yelpazesi ile yeni mağazamızda daha geniş kitlelerle buluşturabilmekti.

Köklü Parke'yi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz asansörlü taşıma sistemi ve profesyonel uygulama ekibimiz ile hızlı ve kaliteli hizmet için çalışıyor olmamızdır.

Ankara merkez ve 25 adet ilçesi ile Kırıkkale bölgesi ve iç anadolu bölgesinde laminat parke sektörün en büyük ve kaliteli markaları olan AGT Parke ve Krono Orjinal Parke markalarının İç Anadolu Bölge Bayilikleri ile Köklü Parke en kaliteli ürünleri en uygun fiyat ve profesyonle işçiliği müşterilerine sunmayı hedeflemekte ve bu hedefine ulaşmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

Laminat parke toptan ve perakende satışı ve montajı alanlarında hizmet verdiğimiz bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ile Kırıkkale ili ve bölgesidir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Laminat parke satın alma ve uygulama işleriniz için neden Köklü Parke'yi seçmelisiniz...

AGT ve KRONO ORJİNAL parke modellerinin tüm renk çeşitlei ile piyasanın en kaliteli ürünleri sunar

Satınaldığınız ürünlerin yüksek katlara zarar görmeden taşınabilmesi için Köklü Parke'ye özel asansörlü taşıma sistemi

Montaj ve uygulamada ve teknik servis konusunda profesyonel ekibimiz ile hızlı ve sorunsuz hizmet alırsınız.

Müşteri Yorumları

Dursun K.
Umino's Testimonial Icon

Tavsiye üzerine gittim bütün bilgilendirme yaptılar fiyatta yardımcı oldular zamanında da gelip işlerini temiz yapıp gittiler

İsmail Y.
Umino's Testimonial Icon

Yakın zamanda evimiz için parke yaptırdık. Diğer satıcılara göre daha uygun fiyat verdiler. Parkelerden memnunuz ilgileri için teşekkür ederim.

Oktay K.
Umino's Testimonial Icon

Pazartesi siparişini verdim. Çarşamba günü söylendiği saatte montajımı yaptılar. İşçilik 10 numara idi. Ustalara teşekkür ediyorum. Temiz ve düzenli çalıştılar. Ayrıca mağaza sorumlularınada güler yüzü ve ilgisinden dolayı ayrıca teşekkürler..

Destek Hattı