About Us

Kurumsal

Köklü Parke laminat parke sektöründe 2006 yılından itibaren siz değerli müşterilerilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunmanın yanı sıra profesyonel montaj ve teknik servis ekibimizle en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

2006 yılından bu güne iş tecrübemiz ile ilk hedefimiz kaliteyi önde tutmak ve sektörün en kaliteli ürünlerini en geniş renk yelpazesi ile yeni mağazamızda daha geniş kitlelerle buluşturabilmekti.

Köklü Parke'yi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz asansörlü taşıma sistemi ve profesyonel uygulama ekibimiz ile hızlı ve kaliteli hizmet için çalışıyor olmamızdır.

Ankara merkez ve 25 adet ilçesi ile Kırıkkale bölgesi ve iç anadolu bölgesinde laminat parke sektörün en büyük ve kaliteli markaları olan Peli Parke, AGT Parke ve Krono Orjinal Parke markalarının İç Anadolu Bölge Bayilikleri ile Köklü Parke en kaliteli ürünleri en uygun fiyat ve profesyonle işçiliği müşterilerine sunmayı hedeflemekte ve bu hedefine ulaşmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

Laminat parke toptan ve perakende satışı ve montajı alanlarında hizmet verdiğimiz bölgeler;
Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ile Kırıkkale ili ve bölgesidir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Laminat parke satın alma ve uygulama işleriniz için neden Köklü Parke'yi seçmelisiniz...

icon

KALİTELİ VE ZENGİN ÜRÜN YELPAZESİ

AGT ve KRONO ORJİNAL parke modellerinin tüm renk çeşitlei ile piyasanın en kaliteli ürünleri sunar

icon

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Satınaldığınız ürünlerin yüksek katlara zarar görmeden taşınabilmesi için Köklü Parke'ye özel asansörlü taşıma sistemi

icon

PROFESYONEL EKİP

Montaj ve uygulamada ve teknik servis konusunda profesyonel ekibimiz ile hızlı ve sorunsuz hizmet alırsınız.

Köklü Parke

Mutlu müşteriler, güzel zeminler...

To top
Destek Hattı